www.google.com   www.seznam.cz

www.centrum.cz   www.facebook.com

lerqua.webnode.cz/   twitter.com/

twitter.com/ 

 

ČISTILI JSTE SI KOBERCE, NEBO ČALOUNĚNÍ SAMI A NĚJAK SE VÁM TO NEPOVEDLO?   čtěte dále

Nedoporučuji provádět čištění koberců, nebo čalounění ručně bez použití extraktoru, neboť se v čištěných částech po uschnutí zadržuje čistící přípravek a vyčištěná plocha tímto způsobem se rychle zašpiní a to i vícenásobně než před ručním čištěním. I z tohoto důvodu se na nás obrací řada zákazníků. pokud se Vám stalo, že jste si vyčistili ručně gauč, nebo koberec, za použití běžně dostupných čistících přípravků s nevalným výsledkem, tak nás neprodleně kontaktujte na telefonním čísle 608 558 869. V případě, že čistící prostředek hodně zaschne, po dlouhé době a dojde k několikanásobnému zašpinění sedačky čí koberce, strojové čištění je pracnější cca o 30% což se projeví na výsledné ceně. V tomto případně je zde, ale i pozitivní infrmace a to, že většinu dokážeme vyčistit, tak, že sedačka, nebo koberec je téměř jako nový a to dlouhodobě.

Stavba domu

AW DOMY s.r.o.CTD-BAU s.r.o.České dřevostavby s.r.o.KratochvílINFINEX CZECH a.s.Levné domky v.o.s.M-Stavby, s.r.o.NeumannstavSDK - reality, s.r.o.
Stavby a rekonstrukce PejšaSubteraS KV s.r.o.Stavitelství Kašpar s.r.o.NATUR HOUSE s.r.o.GOSTAS s.r.o.DKS Plzeň s.r.o.JeTas s.r.o.Euro-develop s.r.o.
PSDE - BYDLENÍ OTICE s.r.o.MAREL dřevostavbyGS STAVITELSTVÍ s.r.o.MASOPUST STAVBY s.r.o.Lucon CZ s.r.o.RAZKA stav s.r.o.STAVOHAUS s.r.o.Svoboda - Dopravní a inženýrské stavby a.s.
BR PROGRESS s.r.o.C-krov, s.r.o.ELREKO Praha s.r.o.STAVEBNÍ SPOLEČNOST GUTTENBERG s.r.o.AP stavby s.r.o.Martin Bittner s.r.o.Dřevostavby Mlčoch
RAZKA stav s.r.o.RD Styl a.s.Evora CZ, s.r.o.TOSTAV spol. s r.o.Euro DŘEVOSTAVBY s.r.o.AP stavby s.r.o.JEMMA s.r.o.STABACH, s.r.o.HS CONSULT, s.r.o.
RENEW CZ s.r.o.FABRIKO MORAVA, s.r.o.CZinstal s.r.o.STAVOREKO, s.r.o.AITIA s.r.o.EURODACH s.r.o.American House StylesPila Union s.r.o.Stavohaus s.r.o.
Miroslav Řepka zednictvíEB - stav s.r.o.IS MONT spol. s r.o.FIGAROSTAV s.r.o.HAKIM s.r.o.OPTHERM STAVBY s.r.o.DŘEVOSTAVBY  Jan MichlovskýELESTAV s.r.o.
Petr Stojovský - PS servis
STAVO INVEST CB, s.r.o.ANEXI s.r.o.WOOD IMPORT s.r.o.Švrček & Glajc s.r.o.OSP spol. s r.o.AAA ThermoBlock s.r.o.CERTIKO s.r.o.
Sparro Develop s.r.o.NISTAV Příbram s.r.o.PETR RYCHTERAYellow House s.r.o.ADM stavby s.r.o.Dřevostavby Bidlo s.r.o.

Stavební materiály

DEKTONDEKWOODDEKSTONEKM Beta a.s.Xella CZ, s.r.o.Schiedel, a.s.WindekDEK, a.s.Dekplastic CZDekplastic SKPolydekEcomatBydlení snůLiapor
Okenní a stavební centrum

Instalace

NEWAG spol. s r.o.

Interiér

INGPRO s.r.o.

Služby ve stavebnictví

Business Media CZ, s. r. o.WWW.BYDLENÍ.CZWWW.BYDLENÍ.CZStředočeské stavby.czDeksafeLiving.czTvůj dům.czStavební služby Karlovy Vary s.r.o.
NOVAREAL HK s.r.o.SIP invest, projektová, rozpočtová a poradenská společnost

Projekty a vizualizace

VIZUALIZACE s.r.o.

Ostatní

Contimex, s.r.o.ELANElan klubVíno snů    https://www.pmservis.cz/odkazy.html    https://www.shozy-pradla.cz/odkazy/s-15   https://www.zehleni-uklid-pardubice.cz/vymena-odkazu

https://www.cleanpoint.cz/odkazy.htm   https://www.bendapneu.cz/odkazy/     https://housekeeping.about.com/cs/cleaning101/a/springclnngguid.htm     https://odudek.sweb.cz/